KOLOROWY JARMARK RUSZYŁ W POLSCE!!! Przez kilka kolejnych wpisów zaprezentujemy serię fotografii z naszej trasy koncertowej w Polsce. Widowisko jest realizowane przez nas ( „Alibii” – Polska ) i przez naszych przyjaciół ( „Poleska Zoraczka” – Białoruś. )

Człuchów przywitał nas piękną pogodą. I choć frekwencja wśród publiczności nie była największa, to atmosfera była gorąca – i co najważniejsze – Człuchów stał się miastem w którym odbyła się POLSKA PREMIERA programu KOLOROWY JARMARK !!!. Trochę przez przypadek, bo pierwotnie miało być to Przechlewo, ale w wyniku zmiany planów – padło na Człuchów. Stres był niewyobrażalny. Fakt, że widowisko było już wystawiane za naszą wschodnią granicą, ale tam – wszystko było po rosyjsku i z nieco innymi rozwiązaniami technicznymi. Wersja polskojęzyczna była dla nas zupełną nowością.
P.s. Już przygotowujemy ten projekt w wersjach niemiecko i anglojęzycznych 🙂 Są plany aby jesienią wystawić owo widowisko za naszą zachodnią granicą.
Po koncercie spotkaliśmy się także z dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie, Adamem Bondarenko. Adam – dziękujemy za zaproszenie i prezenty 😉