W tym rozdziale znajdziecie pliki oraz linki do multimediów związanych z naszą działalnością. Są to linki do filmów oraz informacje o publikacjach. Tutaj można także posłuchać utworów w naszym wykonaniu.

PŁYTA

The Best Of 2012 to najnowsza płyta zespołu Alibii. Zawiera ona utwory z archiwalnego już programu coverowego „Przeboje Świata”, realizowanego w latach 2010-2014. Niestety w związku z ogromnym zainteresowaniem tymże wydawnictwem, cały nakład został sprzedany. Obecnie płyta nie jest już dostępna w obrocie handlowym. W przygotowaniu jest kolejny album

PLIKI DŹWIĘKOWE

Poniżej prezentujemy fragmenty utworów z naszego programu estradowego „Disco Lato”. Jest on jednym z trzech widowisk znajdujących się w naszej ofercie. Poniższe pliki publikowane są WYŁĄCZNIE w celach demonstracyjnych. Nie są one przeznaczone do sprzedaży. Ich udostępnianie odbywa się na zasadach określonych a art. 23 i 33 ustawy prawo autorskie z dn. 4.02.1994r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)

VIDEO


Fragment naszego występu zrealizowanego podczas koncertu w Łęczycach w czerwcu 2013r. Jest to program archiwalny, realizowany w składzie osobowym nieco innym niż obecny. Program „Przeboje Świata” nie jest już dostępny w naszej ofercie.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia kulis jednego z naszych koncertów. Przedstawia on przygotowania do wydarzenia oraz fragmenty samego koncertu. Zaprezentowane utwory oraz kostiumy należą do programu „Hity PRLu”. Film zrealizowano w marcu 2020r.

 

 

POZOSTAŁE FILMY

Tutaj pragniemy zaprezentować filmy video zrealizowane przez nas samych lub przez naszych fanów, na scenie lub wprost przed nią. Są to pliki nagrywane smartfonami, stąd ich amatorska jakość. Odzwierciedlają one jednak gorącą atmosferę, każdego naszego występu.

CHEŁMNO – luty 2017

Fragment koncertu w Chełmnie. Luty 2017. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu walentynkowego, który został zaprezentowany 14.02.2017r. w Chełmnie – Mieście Zakochanych. Wydarzenie to organizowane jest co roku w tym mieście. Biorą w nim udział największe gwiazdy polskiej sceny. Publiczność stanowi kilka tysięcy osób.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1-oxAws5TKg

MOZYR – kwiecień 2016

Fragment koncertu w Mozyrze (Białoruś). Kwiecień 2016. Filmik zrealizowany przez jednego z fanów, za co serdecznie dziękujemy. Jest to fragment programu Kolorowy Jarmark, w którym prezentowane są słowiańskie przeboje folkowe.

 

https://www.youtube.com/watch?v=km3IBJmGV7A

JANTAR – lipiec 2016

Fragment koncertu w Jantarze. Lipiec 2016. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu Disco Lato w którym prezentowane są covery największych przebojów z nurtu Disco Polo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EEBUmiTsZkM

PARCHOWO – lipiec 2016

Fragment koncertu w Parchowie. Lipiec 2016. Filmik zrealizowany ze sceny przez Marcina Michałka. Autorowi serdecznie dziękujemy za nagranie.

 

https://www.facebook.com/marcin.michalka/videos/10205849541037987/

CHOCZEWO – sierpień 2016

Fragment koncertu w Choczewie. Sierpień 2016. Filmik zrealizowany ze sceny. Jest to fragment programu Disco Lato w którym prezentowane są covery największych przebojów z nurtu Disco Polo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vjb2bwe6788