W tym rozdziale znajdziecie pliki oraz linki do multimediów związanych z naszą działalnością. Są to linki do filmów oraz informacje o publikacjach. Tutaj można także posłuchać utworów w naszym wykonaniu.

PŁYTA

The Best Of 2012 to najnowsza płyta zespołu Alibii. Zawiera ona utwory z archiwalnego już programu coverowego „Przeboje Świata”, realizowanego w latach 2010-2014. Niestety w związku z ogromnym zainteresowaniem tymże wydawnictwem, cały nakład został sprzedany. Obecnie płyta nie jest już dostępna w obrocie handlowym. W przygotowaniu jest kolejny album

PLIKI DŹWIĘKOWE

 

Poniżej prezentujemy fragmenty utworów z naszego programu estradowego „Disco Lato”. Jest on jednym z trzech widowisk znajdujących się w naszej ofercie. Poniższe pliki publikowane są WYŁĄCZNIE w celach demonstracyjnych. Nie są one przeznaczone do sprzedaży. Ich udostępnianie odbywa się na zasadach określonych a art. 23 i 33 ustawy prawo autorskie z dn. 4.02.1994r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)

VIDEO (Making of)

 

W tym miejscu pragniemy zaprezentować nasze nagrania video. Powstają one spontanicznie i w różnych okolicznościach. Dokumentują nie tylko fragmenty wybranych koncertów, ale także kulisy działania naszego zespołu. Zapraszamy do oglądania

POZOSTAŁE MATERIAŁY VIDEO

 

Tutaj publikujemy fragmenty naszych nagrań zrealizowanych przez nas w latach 2010-2019, a także filmy zrealizowane przez naszych przyjaciół w Polsce i za granicą.